Jdi na obsah Jdi na menu

Pálavský krpál 2009

15. 8. 2009

Dne 15.8.2009 se zúčastnila početná skupina našeho sportovního klubu závodu na horských kolech "Pálavský krpál" se startem v jacht klubu v Pavlově u mušovského jezera a délkou trati 57km. Závodu se zúčastnil: Pavel Jiřikovský, Michal Vaníček, Petr Kolář, Josef Kolář ml., Luděk Rozmahel a Jiří Šibral jako nový člen klubu. Trať závodu byla velice rychlá. 42km po rovině v terénu s velkou průměrnou rychlostí u všech závodníků se závěrečnými dvěma kopci z nichž ten druhý byl velice prudký (spousta závodníků tlačila). Závod vyhrál úspěšný závodník v cyklokrosu Zdeněk Mlynář v čase 1:45:30hod. Cíle se konečně dočkal nejlepší závodník SKK Pavel Jiřikovský, který však ještě se svým výkonem nebyl plně spokojen.