Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody Třebíč

30. 3. 2008

Druhým závodem, během Lorenzovými sady, pokračoval seriál Envinet cup. Tento závod je nejstarším běžeckým závodem na Moravě. Jeho první ročník se uskutečnil v roce 1937. Kromě období II. světové války se tento závod uskutečňuje bez přestání každý rok. Zajímavostí tohoto závodu se stala předem ohlášená událost, a to ukončení závodní činnosti nestora třebíčské běžecké školy Jana Nechvátala (roč. 1935), který tu závodil poprvé před šedesáti lety. Celkově se může pyšnit pěti vítězstvími z padesátých a šedesátých let.

Na krosové trati 4,5km kraloval nejlepší český juniorský vytrvalec v traťovém rekordu 14:02 Lukáš Kourek z Nového Města na Moravě, ktrerý tento závod pojal jako ostrou přípravu na republikový šampionát konající se příští týden. Na druhém místě s očekávanou ztrátou 62 sekund se umístil člen SKK Ivo Vyžrálek  před dalším juniorským běžcem z Nového Města na Moravě Petrem Vitnerem. Aleš Palko skončil na pátém místě v čase 15:33min.

Fotky ze závodu:  start (Ivo Vyžrálek startovní č. 18) + na trati + v cíli + na bedně

Kompletní výsledky ze závodu:

BĚH LORENZOVÝMI SADY

VÝSLEDKY

Třebíč 30.3.2008

Nejmladší žákyně (97 a mladší) – 800 m

1. Karolína Jančíková                 98      Nové Město n. M.             3:35

2. Pavlína Kloudová                   97      Spartak Třebíč                 3:40

3. Petra Jordánová                     98     Atletic Třebíč                   3:42

4. Hana Patočková                    97      Třebíč                             3:51

5. Dominika Fenclová                 99      Nové Město n. M.             3:56

6. Marie Indráčková                   98      Spartak Třebíč                 4:16

7. Zuzana Frühaufová                 99      Spartak Třebíč                 4:38

8. Ivana Holpuchová                  98      Spartak Třebíč                 5:02

9. Lucie Holpuchová                   00      Spartak Třebíč                 5:37

Nejmladší žáci (97 a mladší) – 800 m

1. Jakub Mikoláš                        97      Spartak Třebíč                 3:18

2. Čeněk Musil                           97      Havlíčkův Brod                 3:18

3. Michal Zamazal                      99      Blansko                           3:20

4. Jakub Novák                         99      Havlíčkův Brod                 3:21

5. Tomáš Hrbáček                     99      Třebíč                             3:54

6. Jakub Horáček                       99      Spartak Třebíč                 3:55

Mladší žákyně (95 a 96) – 800 m

1. Zuzana Beránková                  95      Havlíčkův Brod                 3:08

2. Kateřina Sylvestrová              95      Spartak Třebíč                 3:19

3. Jana Attasková                     96      Spartak Třebíč                 3:29

4. Veronika Křoustková              96      Spartak Třebíč                 3:47

5. Andrea Frühaufová                 96      Spartak Třebíč                 4:02

6. Kristýna Kosmáková               96      Spartak Třebíč                 4:13

Mladší žáci (95 a 96) – 1 400 m

  1. Michal Kyus                         95      Velké Meziříčí                   5:06

  2. David Kroupa                      95      Spartak Třebíč                 5:35

  3. Jan Karas                            95      Spartak Třebíč                 5:42

  4. Tomáš Misař                        96      BATT Nové Město             5:47

  5. Jakub Smetana                    96      AC Třešť                         5:48

  6. Jiří Štěpanovský                  96      Spartak Třebíč                 6:13

  7. Ladislav Valach                   96      Velké Meziříčí                   6:17

  8. Dominik Žák                        95      Spartak Třebíč                 7:11

  9. Jan Picmaus                        96      Spartak Třebíč                 7:22

10. Jiří Mařík                            95      Spartak Třebíč                 7:24

Starší žákyně (93 a 94) – 1 400 m

1. Lada Nováková                     93      Havlíčkův Brod                 4:45

2. Helena Tlustá                        93      Nové Město n. M.             4:47

3. Tereza Košíková                    93      BATT Nové Město             5:33

4. Anna Prášková                      94      AC Třešť                         5:49

5. Monika Kučerová                   94      AC Třešť                         6:00

6. Renata Dufková                     94      Nové Město n. M.             6:06

7. Aneta Kocmánková                94      Spartak Třebíč                 8:00

Starší žáci (93 a 94) – 1 400 m

  1. Vojtěch Vrtal                      93      Atletic Třebíč                    4:29

  2. Jiří Havlíček                        93      Velké Meziříčí                   4:45

  3. Jiří Šacl                              94      Nové Město n. M.             4:48

  4. Ondřej Jelínek                     94      Blansko                           4:57

  5. Matěj Halák                         94      Havlíčkův Brod                 5:09

  6. Martin Bouček                     93      Velké Meziříčí                   5:19

  7. Petr Palásek                        94      Havlíčkův Brod                 5:23

  8. Dominik Šustr                     94      Spartak Třebíč                 5:58

  9. Jakub Němec                       94      Spartak Třebíč                 5:58

10. Andrej Mitchell                    94      Spartak Třebíč                 6:37

11. Jakub Cejpek                       94      Spartak Třebíč                 6:42

12. Lukáš Procházka                  93      Spartak Třebíč                 6:47

13. Jiří Výšinský                        94      Spartak Třebíč                 6:51

Dorostenci (91 a 92) – 2 200 m

1. Josef Rygl                            92      Spartak Třebíč                   8:01

2. Petr Holánek                         92     Velké Meziříčí                     8:13

3. Ota Janták                            91      AC Třešť                           8:14

4. Vojtěch Fiala                         92      Třebíč                               8:53

5. Filip Mikunda                         91      Třebíč                               8:56

6. Jakub Špička                         91      SK Cyklistika Žďársko         9:00

7. Ondřej Auer                          92      Třebíč                             10:10

8. Miloslav Sláma                       91      SK Cyklistika Žďársko       10:47

Ženy (92 a starší) – 2 200 m

1. Lucie Maršánová                    90      Atletika Jihlava                  9:12

2. Vendula Košíková                   89     ACP Olymp Brno                9:19

3. Radka Janoušková                 92      Nové Město n. M.               9:30

4. Věra Štěpanovská                  93      Spartak Třebíč                 10:12

5. Kristína Smetanová                92      AC Třešť                         10:38

6. Radka Vášová                        91      Nové Město n. M.             10:41

7. Klára Březnová                      92      Spartak Třebíč                 10:56

8. Iveta Pospíšilová                   92      Velké Meziříčí                   11:13

Muži (90 a starší) – 4 500 m

  1. Lukáš Kourek                       88      Nové Město n. M.             14:02

  2. Ivo Vyžrálek                       73      SKK Moravský Krumlov      15:04

  3. Petr Vitner                          90      Atletika Jihlava                15:13

  4. Ondřej Rosa                        88      Velké Meziříčí                   15:27

  5. Aleš Palko                          71      VSK Uni Brno                   15:33

  6. Jiří Kubalák                        86      VSK Uni Brno                   15:42

  7. Václav Ožana                     64      Nové Město n. M.          15:55      8. Vojtěch Ruschka                  89      Nové Město n. M.             16:04

  9. Martin Hanáček                   77      Spartak Třebíč                 16:13

10. Tomáš Nováček                   83      Atletic Třebíč                 16:24

11. Pavel Kratochvíl                  60      Sokol Rudíkov                  16:27 

12. Jaroslav Růža                      83      AK Kroměříž                    16:40

13. Lukáš Dokulil                       91      Spartak Třebíč                 16:55

14. Tomáš Svoboda                  90      Atletic Třebíč                   16:59

15. Martin Fiala                         88      OOB Třebíč                      17:10

16. Martin Bohuslav                   87      Třebíč                             17:17

17. Václav Kovářík                     63      Spartak Třebíč                 17:25 

18. Petr Motálek                        61      Spartak Třebíč              17:29    

19. Arnošt Koreš                       50      Atletic Třebíč                 17:36   

20. František Bohuslav               60      Třebíč                        17:46    

21. Luděk Gross                        53      Znojmo                        17.48   

22. Josef Jordán                        66      Atletic Třebíč                17:57  

23. Milan Procházka                   66      Becaro Kamenná          18:51    

24. Karel Suchý                         56      Náměšť n. O.              19:14    

25. Miroslav Holpuch                 70      Spartak Třebíč                 19:39

26. Jiří Března                           66      Spartak Třebíč            20:11    

27. František Nechvátal             53      Cykloklub Kněžice         20:24    

28. Zdeněk Pilát                        58      SK Okříšky                   20:28    

29. Vojtěch Černý                     90      SK Cyklistika Ždársko       21:27

30. Jiří Doležal                          85      SK Cyklistika Žďársko       21:28

31. Alois Bradáč                        40      Orel Žďár n. S.             24:20    

32. Jan Nechvátal                     35      Spartak Třebíč                 27:23  

 

Vytvořil: Ivo Vyžrálek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA